نقشه برداری تضمینی در سراسر ایران 1401

نقشه برداری با محمد علیخانی (کمترین قیمت و بهترین کیفیت)

خلاصه آنچه در وب سایت ما وجود دارد

شما با مطالعه ‌‌این مقاله می توانید با خدمات مختلف این وب سایت آشنا شوید.
خدماتی مانند نقشه برداری،
نقشه برداری ساختمان،
نقشه برداری هوایی،
تهیه نقشه utm،
سند تک برگ،
تفکیک زمین،
تفکیک آپارتمان و … .
تمامی این خدمات توسط برترین مهندسان و با تضمین قیمت و کیفیت و ممهور شده به مهر کارشناس رسمی دادگستری تهیه می شود و در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل داده می شود. در ادامه تمامی این خدمات را توضیح داده‌‌ایم. همچنین به شما کمک می کنیم تا با حق و حقوق خود در مقابل شرکت های نقشه برداری آشنا شوید 🤩

نقشه بردار محمد علیخانی
نقشه بردار محمد علیخانی

نقشه‌ بردار کیست و پیمانکار نقشه‌ بردار چه وظیفه‌‌ای دارد؟

نقشه‌بردار کسی است که تحصیلات علوم مهندسی ‌‌‌نقشه‌ برداری را گذرانده باشد و مهارت‌‌ این کار را کسب کرده باشد. او در زمینه جمع آوری اطلاعات، تلفیق، تحلیل، پردازش، ذخیره سازی، آماده سازی و انتقال داده‌های مکان تخصص دارد و می‌تواند در‌‌ این زمینه‌‌‌ها فعالیت کند.

نقشه‌بردار می‌تواند عضوی از سازمان نظام مهندسی باشد ‌یا با شرکت‌‌‌هایی که با سازمان نظام مهندسی همکاری می‌کنند کار کند. نقشه‌ بردار فعالیت گسترده‌‌ای در محاسبات سنگین ریاضی و تئوری و نیز کارهای عمرانی دارد.

نقشه‌ بردار در ارگان‌‌‌های مختلفی حضور دارد و می‌تواند خدمات مختلفی نیز ارائه دهد.

ارگان هایی که به نقشه بردار نیاز دارند:

 • سازمان ‌‌‌نقشه‌ برداری کشور
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • شهرداری‌های کشور
 • سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی
 • وزارت راه و شهرسازی
 • وزارت نفت
 • سازمان آب
 • سازمان بنادر و دریا نوردی
 • سازمان جغرافیایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

پیمانکار نقشه‌بردار نیز عضوی از مجموعه ‌‌‌نقشه‌ برداری است که از‌ یک تیم چند نفره و حرفه‌‌ای تشکیل شده است تا خدمات مختلفی مانند برداشت نقشه عوارض زمین و اجرای طرح و برنامه‌های عمرانی را در‌‌ این حوزه به نیازمندان ارائه دهد.

در اصل پیمانکار نقشه‌ بردار بیشترین فعالیت را در کارهای عمرانی دارد. با توجه به اینکه عملیات ساخت و ساز یک کار تخصصی است و نیاز به دقت و ظرافت دارد، بهره گیری از کادر کاربلد و متخصص در‌‌ این حوزه بسیار ضروری است.

معمولا داشتن تعهد کاری، تجهیزات مناسب و استفاده از مهندسان با تجربه کارگاهی سه رکن اصلی شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری است. برای ‌‌این که بتوانید برای نیاز‌‌‌های خود یک شرکت پیمانکاری معتبر، متخصص و ارزان قیمت پیدا کنید باید شرکتی که انتخاب می‌کنید ‌‌این سه رکن اصلی را داشته باشد تا بتواند کار شما را با دقت بالا و با تضمین کیفیت انجام دهد.

وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری از جمله محبوب ترین و موفق ترین شرکت‌‌‌ نقشه‌ برداری ها در کشور است که تحت عنوان پیمانکار نقشه‌ بردار در کرج، تهران و حومه فعالیت خود را شروع کرده است.‌‌ این شرکت نقشه برداری با تجربه با متخصصان و تجهیزات به روز و پیشرفته خود توانسته خدمات فوق‌العاده ارزشمندی را در‌‌ این زمینه به مشتریان ارائه دهد.

تجارب گذشته وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری سبب آن شده تا پیمانکاران، مهندسان و متخصصان مشاور نقشه‌ بردار ‌‌این شرکت پروژه‌‌‌های بزرگی چون کاداستر و توپوگرافی از سطح گسترده‌‌ای را اجرا و به بهره برداری کنند.

شما با اعتماد به ‌‌این پیمانکاری ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌توانید در هزینه‌‌‌های خود صرفه جویی و دقت کار خود را بسیار افزایش دهید. متخصصان ‌‌این وب سایت تواناتر از شرکت‌‌‌های دیگر هستند و‌‌ این اطمینان را به شما می‌دهند تا پروژه شما با یک برنامه ریزی دقیق و با سرعت بالا انجام دهند. درباره ما بیشتر بدانید.

استخدام نقشه بردار
استخدام نقشه بردار

خدمات شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری در تهران و حومه؟

وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری با یک تیم مجرب مجهز به تجهیزات به روز مانند جی پی اس ‌‌ایستگاهی و همچنین با کمک گرفتن از پهپاد بدون سرنشین و نقشه‌‌‌های هوایی آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان است. البته ‌‌این مجموعه در زمینه همکاری با شرکت‌‌‌های پیمانکاری عمرانی و شرکت‌‌‌های مهندسین مشاور آماده می باشد.

اگر در کرج، تهران و حومه فعالیت می‌کنید و نیازمند نقشه برداری می باشید، می‌توانید از خدمات ارزان قیمت و تضمین شده ما بهره‌مند شوید. ما آماده ارائه هرگونه خدمات حرفه‌‌ای به همشهریان عزیز در تهران و کرج هستیم. از خدمات ‌‌این شرکت نقشه برداری می توان موارد زیر را اشاره کرد:

 • فتوگرامتری و UAV (‌‌‌نقشه‌ برداری هوایی)
 • ارائه خدمات‌ نقشه utm یو تی ام برای نقشه‌‌‌های ثبتی املاک
 • بهره گیری از جی پی اس و سیستم ماهواره‌‌ای برای تعیین دقیق موقعیت مکانی املاک قابلیت ترسیم امکان ثبت تصویر سه بعدی در سیستم مختصات دو بعدی
 • پردازش هر گونه اطلاعات از مشاهدات استاتیک جی پی اس
 • RTK و GPS سه فرکانسه
 • برداشتن نقشه زمینی از اعم از کاداستر توپوگرافی، نیمه شهر و شهری
 • انجام محاسبه احجام مختلف و تهیه نقشه‌‌‌های توپوگرافی در عملیات‌‌‌های خاکی
 • شناسایی محل ملک از روی سند قدیمی و جانمایی پلاک ثبتی
 • آکس بندی دقیق صفحه و ستون در ساختمان‌‌‌های اسکلت بتنی و اسکلت فلزی
 • ارائه نقشه با نرم افزار ارک جی ‌‌ای اس و نرم افزار سیویل تری دی
 • ارائه تیم حرفه‌‌ای برای اجرای عملیات عمرانی
 • و…

البته خدمات پیمانکار نقشه‌ بردار به ‌‌این موارد ختم نمی‌شود و خدمات پیمانکاران نقشه‌ بردار بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. به دلیل گستردگی خدمات معمولا شرکت‌‌‌ها بخشی از آنها را به مشتریان ارائه می دهد و بیشتر به صورت تخصصی کار می‌کنند.

در شرکت مهندسین مشاور ‌‌‌نقشه‌ برداری باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

انتخاب بهترین شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و از نگرانی‌‌‌ها و مشکلات احتمالی حقوقی شما نیز جلوگیری کند. کارهای بسیار پیچیده و فنی که توسط نقشه‌ برداران انجام می‌شود، پایه‌‌ای است که پروژه شما بر اساس آن ساخته می‌شود، بنابر این انتخاب یک شرکت حرفه‌‌ای و معتبر ضروری است. در‌‌ اینجا سه ​​نکته اساسی وجود دارد که شما برای پیدا کردن‌ یک شرکت معتبرنقشه برداری باید به آنها توجه کنید:

۱. توجه به پیچیدگی موضوع:

‌‌‌نقشه‌ برداری نیاز به مجموعه مهارت‌‌‌های خاص و فناوری‌‌‌های پیچیده دارد. شرکتی را انتخاب کنید که از پیشرفته ترین تجهیزات برای برداشت نقشه استفاده می‌کند، زیرا تجهیزات پیشرفته به شما اطمینان می دهد که نقشه‌‌‌های شما با دقت بالا برداشت شده‌اند. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای اندازه گیری فاصله و زاویه مانند، سیستم‌‌‌های موقعیت‌یابی جهانی باعث کارآمدی نقشه و همچنین باعث دقیق بودن و مقرون به صرفه بودن نقشه‌‌‌ها می‌شوند.

پیچیدگی در ‌‌‌نقشه‌ برداری فراتر از سخت افزاری است که استفاده می‌شود. شرکتی را انتخاب کنید که طیف گسترده‌‌ای از خدمات و‌ یکپارچگی متقابل بین خدمات و مدیریت خدمات مختلف را برای برآوردن نیازهای‌‌ اینده شما ارائه می دهد.

شرکت ‌‌‌نقشه‌برداری تهران و کرج
شرکت ‌‌‌نقشه‌برداری تهران و کرج

۲. توجه به توصیه‌‌‌های مهم:

همه نقشه‌ برداران در کشور باید دارای مجوز باشند، اما هنوز تنوع زیادی در سطح خدمات ارائه شده وجود دارد. مجوز به تنهایی خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری حرفه‌‌ای را تضمین نمی‌کند، همانطور که گواهینامه رانندگی از هر راننده‌‌ای‌ یک راننده حرفه‌‌ای نمی سازد. با درخواست مشاوره از سایر متخصصان، شرکت معتبر را انتخاب کنید که می توانید به آن اعتماد کنید. به دنبال‌ یک شرکت با سابقه اثبات شده در ارائه خدمات دقیق باشید.

استفاده از خدمات نقشه‌ برداران سرمایه قابل توجهی را می طلبد و انتخاب شرکت از بین صفحات تبلیغات توصیه نمی‌شود. تنها انتخاب شرکتی با سابقه، ماهر، متخصص و ارزان قیمت توصیه می‌شود، سعی کنید از سرمایه خود محافظت کنید و پروژه خود را به مناسب ترین و قابل اعتماد ترین شرکت بسپارید.

۳. هزینه را در نظر بگیرید، اما نه زیاد:

شاید ارزان ترین برآوردی که برای خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری دریافت می کنید وسوسه انگیز باشد، اما‌ یک ضرب المثل وجود دارد که می گوید شما در قبال پولی که پرداخت می کنید خدمات دریافت می کنید. ‌‌این ضرب المثل به ویژه برای صنعت نقشه‌ برداران صادق است. خدمات ارزان تر می‌تواند منجر به خطاهای طولانی مدت و پرهزینه شود، بنابر این اگر تصمیم بگیرید هزینه کمتری بپردازید، ممکن است خدمات بی کیفیت و با خطای بالای محاسبات دریافت کنید.

همانطور که هزینه را در نظر می گیرید، به خاطر داشته باشید که برآورد قیمت شما با توجه به عوامل زیادی از جمله مکان، زمین، اندازه قطعه، نوع بررسی، دسترسی، زمان، پوشش گیاهی، سطح جزئیات مورد نیاز و سایر مواردی که به نوعی روی پروژه تاثیر می گذارند متفاوت است. برای به دست آوردن برآورد دقیق، باید با یک نقشه‌ بردار حرفه‌‌ای ملاقات کنید تا نیازهای خاص خود را مورد بحث قرار دهید.

انتخاب‌ یک نقشه‌ بردار با صلاحیت بسیار مهم است زیرا؛ همه نقشه‌ برداران برابر نیستند. شما باید برای انجام دقیق کارهای خود از‌ یک نقشه‌ بردار معتبر کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که کار شما به درستی انجام می‌شود.

شرکت نقشه برداری  naqshehbardari.ir‌ یک مجموعه حرفه‌‌ای است که خدمات نقشه برداری ارزان قیمت و تضمین شده به مشتریان خود ارائه می‌کند. همین امروز با ما تماس بگیرید تا درباره خدمات نوآورانه ما بیشتر بدانید. تجربه ی همکاری با ما می تواند به رفاقت بلند مدتی تبدیل شود. 🙂

نقشه برداری
نقشه برداری

انجام خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری ساختمان به صورت حرفه‌‌ای در تهران و کرج

‌‌‌نقشه‌ برداری جزو خدمات حرفه‌‌ای و تخصصی ما به شمار می‌رود. نقشه‌ برداران ما در زمینه‌‌‌های مختلف مانند املاک، ساختمان و محیط زیست کار می‌کنند و مشاوره‌‌‌های تخصصی ارائه می‌دهند.

این وب سایت با هدف ارائه خدمات نوین و سریع راه اندازی شده است. چشم انداز ما در‌‌ این مجموعه، ارائه طیف وسیعی از خدمات مهندسی، ‌‌‌نقشه‌ برداری و برنامه‌ریزی برای مشتریان تجاری و مسکونی است. ‌‌این مجموعه نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و در حال حاضر شامل مهندسین با تجربه و متخصصان حرفه‌‌ای و کاربلد است تا خدمات مورد نیاز مشتریان را تحت استانداردهای جهانی و داخلی معتبر ارائه دهند.

هیچ راه میانبری برای ارائه خدمات مهندسی و ‌‌‌نقشه‌ برداری ثابت، دقیق و به موقع وجود ندارد. برای ‌‌این منظور، شرکت نقشه برداری به مشتریان خود اطمینان می دهیم که متخصصان ما همیشه دارای آموزش پیشرفته و تجهیزات پیشرفته‌‌ای هستند که کارهای شما را مطابق با استانداردهای موجود و حتی فراتر از استانداردها انجام دهند.

اینها تنها گوشه‌‌ای از خدمات ما به مشتریان است، شما می توانید از دیگر خدمات ما نیز با کمترین تعرفه استفاده کنید که شامل موارد زیر است:

خدمات جامع وب سایت نقشه برداری:

 • تهیه نقشه از وضع موجود زمین
 • تعیین بهترین منطقه برای احداث بیمارستان، فرودگاه، مترو و….
 • محاسبات حجم عملیات خاکی
 • پیاده کردن بر و کف ساختمان به صورت دقیق و مطابق با ضوابط و قوانین شهرداری‌‌‌ها
 • پیاده کردن ابعاد فونداسیون‌‌‌ها و مطابق با ضوابط نقشه
 • پیاده کردن آکبندی ستون‌‌‌های ساختمان مطابق با ضوابط نقشه
 • پیاده کردن آکبندی دیوار برشی و چاله آسانسور مطابق با ضوابط نقشه
 • تراز کف گودبرداری و فونداسیون مطابق با نقشه
 • قابلیت کنترل سطوح افقی و عمودی ساختمان
 • اندازه‌گیری دقیق فضای‌‌‌های مختلف ساختمان بعد از اتمام پروژه (راه‌رو، آسانسور، پارکینگ، انباری و …)
 • تهیه نقشه‌‌‌های تفکیکی ساختمان
 • ارائه نقشه‌های مسطحاتی و ارتفاعی
 • ارائه خدمات فتوگرامتری هوایی در مناطق مختلف حتی شهرستان‌‌‌های بزرگ
 • ارائه خدمات ثبت املاکی (کاداستر)
 • امکان تهیه طرح‌‌‌های جامع و تفصیلی شهرها
 • ارائه خدمات جانمایی تاسیسات شهری به کمک نقشه‌برداران (آب، فاضلاب، برق، تلفن، گاز)
 • ارائه خدمات اطلاعات مکانی (GIS)
نقشه برداری حرفه ای با محمد علیخانی در تهران، کرج و تمام ایران
نقشه برداری حرفه ای با محمد علیخانی در تهران، کرج و تمام ایران
نقشه برداری حرفه ای با محمد علیخانی

همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخگویی ۲۴ ساعته

حضور نقشه‌ بردار مجموعه ما در پروژه‌‌‌های ساختمانی مزیت‌‌‌های متعددی دارد که عمده آنها مربوط به موارد زیر است:

 • اجرای دقیق آکس در موقعیت محل
 • کمک به شاقولی بودن ساختمان‌‌‌های بلند مرتبه
 • نظارت و کنترل دقیق درز انقطاع و عقب نشینی ساختمان و پیش آمدگی ساختمان
 • دادن فرصت به کارفرما و مالک برای اصلاح مغایرت‌‌‌های سند
 • فرصت اصلاح سند زمین در صورت نیاز
 • تسریع در تهیه نقشه‌‌‌های تفکیکی برای صدور سند

حضور متخصصان وب سایت  خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری در پروژه‌‌‌های ساختمانی، ‌یعنی شروع و پایان دقیق پروژه ساختمانی. شما با کمک نقشه برداران متخصص ما می‌توانید در کمترین زمان ممکن نقشه‌‌‌های تفکیکی برای پروژه خود را آماده کنید، حتی می توانید نظارت و کنترل دقیق تری بر پروژه خود داشته باشید.

از نظر ما مهندس نقشه‌ بردار، چشم پروژه است، او می‌تواند تمامی موارد مربوط به ساختمان ها را به صورت دقیق از ابتدا تا انتهای پروژه زیر نظر داشته باشد و آن را کنترل کند.

بهترین شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری در کشور کدام است؟

نقشه‌ برداری‌ یکی از سخت ترین بخش‌‌‌های مهندسی فنی به شمار می رود. بسیاری از شرکت‌‌‌ها هنوز تسلط لازم در‌‌ این زمینه را ندارند و نمی توانند از فناوری‌‌‌های روز دنیا در‌‌ این حوزه کاری استفاده کنند و هنوز با مشکلات زیادی روبرو هستند. همچنین به راحتی می توان گفت که‌‌ این حرفه به طور کلی با وجود اقتصاد ضعیف و تحریم های اقتصادی در مشکل است؛ اما اگر با دقت نگاه کنید برق خوش بینی را مشاهده خواهید کرد. شرکت‌‌‌هایی در کشورمان هستند که در طول تحریم‌‌‌های اقتصادی به عملکرد خوب خود ادامه داده‌اند. در‌ واقع، برخی از شرکت‌‌‌ها بهترین تجارت خود را در ‌‌این ‌‌ایام تجربه می‌کنند.

شرکت هایی مانند، شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری را می توان بهترین منبع برای دریافت خدمات فنی مهندسی در حوزه‌‌‌های مختلف دانست، ‌‌این مجموعه با سابقه درخشان و با عملکرد خوب خود توانسته محبوبیت بالایی را بین مردم کسب کند.

نقشه‌ برداران خبره شرکت نقشه برداری از اعتبارنامه و مدارک قابل قبول بهره می برند، آنها تجربه طولانی در‌‌ این زمینه دارند و می توانند خدمات بسیار خوبی به شما ارائه دهند.

کاربرد نقشه برداری
کاربرد نقشه برداری
کاربرد نقشه برداری

خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری ما به پنج بخش تقسیم می‌شود:

 1. املاک: متخصصان ما در زمینه املاک و ارزیابی به دنبال خسارت‌‌‌های ساختاری و ارزش دارایی هستند.
 2. ساخت و ساز: نقشه‌ برداران شرکت نقشه برداری ما در زمینه ساختمان و کمیت در پروژه‌‌‌های ساختمانی کار می‌کنند، فر ایند ساختمان را مدیریت می‌کنند و هزینه‌‌‌ها و قراردادها را از ابتدا تا انتها دنبال می‌کنند.
 3. زمین: نقشه‌ بردار ما در‌‌ این زمینه، معمولا داده‌‌‌های مربوط به زمین، دریا و ساختمان‌‌‌ها را برداشت و تجزیه و تحلیل می‌کند و مسائل مربوط به برنامه ریزی محیطی را مدیریت می‌کند.
 4. ثبت: هنگامی که در مراحل گرفتن نقشه utm یو تی ام ، سند تک برگ، ماده ۱۴۷، تفکیک اراضی و ماده۱۰۱ و … هستید شما به نقشه بردار نیاز دارید و ما اینکار را با تمام دقت و سرعت عملی که نیاز دارد برای شما انجام می دهیم.
 5. هوایی: اگر زمین یا ملک شما به صورتی باشد که نیاز به دید از بالا به نقشه داشته باشد، ما با پهپاد هایی مجهز به جدیدترین متد های روز دنیا اینکار را برای شما انجام می دهیم. این یکی از بهترین های ماست.

از نظر ما ‌‌ایجاد اعتماد یک استراتژی مهم در ‌‌‌نقشه‌ برداری است؛ بنابر این، ما، شرکت نقشه برداری ، به قول خود پایبند هستیم و راه‌‌‌های جدیدی برای کمک به مشتریان را پیدا می کنیم و ارزش خود را برای آنها با ارائه داده‌‌‌های معنادار در فرمت متناسب با سیستم‌‌‌ها و فر ایندهای آنها؛ افزایش می دهیم. از نظر تیم ما رضایت مشتری بهترین ابزار بازاریابی است.

شرکت نقشه برداری naqshehbardari.ir در زمینه شبکه‌‌‌ها و نظرسنجی‌‌‌های GPS، بررسی‌‌‌ها و مدیریت داده‌‌‌های GIS، تبدیل فایل‌‌‌های دیجیتالی، کنترل نقشه‌‌‌های هوایی و تضمین کیفیت و نقشه‌‌‌های سازگاری با محیط زیست تخصص دارد.

از نظر ما هر فناوری که به شرکت اجازه دهد محصولات و خدمات با کیفیت بالاتری را به مشتریان فعلی خود ارائه دهد، یک سرمایه گذاری ارزشمند تلقی می‌شود. اما ‌‌این سخت افزار‌ یا نرم افزار نیست که در نهایت به شرکت مزیت می دهد. دلیل ‌‌این که من معتقدم شرکت ما بهتر از دیگران فعالیت‌‌‌های مربوط به ‌‌‌نقشه‌ برداری را انجام می‌دهد، ‌‌این است که ما برای انجام تمامی کارها متخصصانی باتجربه، حرفه‌‌ای و قابل اعتماد به مشتری معرفی می کنیم.

کدام نقطه قوت اصلی وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری را از سایر شرکت‌‌‌های موجود در بازار متمایز می‌کند؟

موارد مثبت زیادی در مجموعه ما وجود دارد که ما را متمایز تر از دیگر شرکت‌‌‌ها می‌کند، به عنوان مثال:

رویکرد کار گروهی و سطح تحصیلات عالی همراه با دانش یکی از ویژگی‌‌‌های اصلی ‌‌این مجموعه است. مسئولیت هر‌ یک از اعضای تیم ما ارئه دقیق خدمات نقشه‌ برداری است. ‌‌این وظیفه هر یک از اعضای تیم است که در خدمت مشتری باشد و وظایف خود را به خوبی انجام دهد. ارزش‌‌‌های والای ما و احترام به مشتریان، ما را از سایر شرکت‌‌‌ها متمایز می‌کند. کاری که ما بهتر از دیگران انجام می دهیم ‌‌این است که خدمات حرفه‌ای را مطابق با استاندارد های روز دنیا و با قیمت ارزان انجام می دهیم.

از نظر وب سایت نقشه‌ برداری، رمز موفقیت ما، کار سخت، کار گروهی، داشتن دانش، تجربه، تخصص، مهارت، ابزار بسیار پیشرفته و مهمتر از همه ‌‌این باور که ما اینجا هستیم تا به دیگران خدمت کنیم، نه برای کسب سرمایه زیاد است.

در مراحل اولیه برنامه‌ریزی هر پروژه، مدیریت شرکت نقشه‌ برداری جنبه‌‌‌های مختلف پروژه را می سنجد و با توجه به موقعیت و ویژگی آن سعی می‌کند از روش‌‌‌های جدید و مختلف برای نتیجه بخش بودن آن استفاده کند.‌‌ این تمرکز بر برنامه ریزی و نوآوری باعث شده است که گروه ما سلسله دامنه خود را فراتر از‌ یک شرکت معمول مشاوره مهندسی گسترش دهد.

شرکت نقشه برداری از فناوری‌‌‌های روز دنیا در پروژه‌‌‌های راه‌سازی، ساخت پل، مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM)، کارخانه‌‌‌های صنعتی، آپارتمان‌‌‌ها و پروژه‌‌‌های تاریخی استفاده می‌کند تا کیفیت و دقت پروژه افزایش ‌یابد و پروژه متناسب با استانداردهای روز دنیا انجام شود.

همچنین ‌‌این مجموعه می‌داند در قرن حاضر اطلاعات چقدر قدرتمند هستند، بنابر این توسعه خدمات پشتیبانی BIM و GIS خود را آغاز کرده تا به صورت هدفمند کار ‌‌‌نقشه‌ برداری را در ‌‌ایران انجام دهد.

تعرفه نقشه برداری
تعرفه نقشه برداری
نقشه برداری حرفه ای با محمد علیخانی

چه شناختی از مهندسی ‌‌‌نقشه‌ برداری دارید؟

وسعت خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکر می کنید، ما قرار است در ادامه ‌‌این مقاله تا حدودی شما را با مهمترین مباحث ‌‌این حرفه آشنا کنیم تا شناخت دقیق از آن داشته باشید و بتوانید به صورت کامل از خدمات آن بهره مند شوید.

در حال حاضر تقسیمات مختلفی برای ‌‌این حوزه در نظر گرفته شده است که متداول ترین آن به شرح زیر است:

 • توپوگرافی (مکان‌نگاری): معمولا برای محاسبه و بررسی مساحت و ارتفاع زمین و همچنین برای نمایش و برداشت شکل زمین کاربرد دارد، هدف نهایی توپوگرافی، تهیه نقشه‌های ارتفاعی است.
 • RS (سنجش از دور): در‌‌ این سیستم و بدون تماس فیزیکی و با کمک تصاویر ماهواره‌ای فوق العاده با کیفیت، اطلاعات خوبی از عوارض سطح زمین جمع‌آوری و استفاده می‌شود.
 • فتوگرامتری: معمولا در‌‌ این نوع نقشه‌ برداری، با کمک دوربین‌‌‌های ماهواره‌ای‌ یا هوایی از سطح زمین عکس برداری می‌کنند.
 • فتوگرامتری همان نقشه برداری هوایی است.
 • ژئودزی (‌‌‌نقشه‌ برداری زمینی): معمولا برای بررسی عوارض سطحی زمین، شکل و ابعاد زمین کاربرد دارد و متداول‌ترین فعالیتی است که در‌‌ این حوزه انجام می‌شود. کارتوگرافی (نقشه‌ نگاری): اصطلاحی است که به ترسیم نقشه می‌گویند، نقشه‌ بردار در ترسیم ‌‌این نوع از نقشه‌‌‌ها نقش پر رنگی دارد.
 • سامانه GIS (سامانه اطلاعات جغرافیایی): GIS محبوبیت فوق‌العاده زیادی در بین نقشه‌ برداران و سازمان‌‌‌های دولتی دارد، معمولا در‌‌ این نوع سیستم اطلاعات کلی در‌ یک مرجع مطمئن دسته بندی می‌شود. کاربرد ‌‌این سیستم به اندازه‌‌ای زیاد است که هزاران مقاله در رابطه با GIS منتشر شده است.
 • هیدروگرافی (آب‌نگاری): در سال‌‌‌های اخیر هیدروگرافی نقش پر ‌‌رنگ‌تری داشته است، ‌‌این نوع نقشه معمولا برای دادهای مکانی از ژرفای آب‌ها کاربرد دارد.
 • پارسل مپ (کاداستر): به نقشه‌‌‌های حقوقی دارای ارزش نقشه کاداستر گفته می‌شود، مانند نقشه‌‌‌های ثبتی سازمان ثبت اسناد کشوری. نقشه کاداستر از پرکاربردترین نقشه‌‌‌های مورد استفاده در سازمان‌‌‌ها و ارگان‌‌‌های دولتی است.

با‌‌ این همه گستردگی، شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌تواند تمامی خدمات مربوط به ‌‌این حوزه را پوشش دهد، بنابر این شرکت‌‌‌هایی که در‌‌ این زمینه فعالیت می‌کنند، بخش کوچکی از آن را پشتیبانی و خدمات مربوط به آن بخش را ارائه می‌دهند، برای مثال:

 • شرکت‌‌‌های دولتی بزرگ (ارائه نقشه‌‌‌های بزرگتر مانند، نقشه فتوگرامتری، نقشه‌‌‌های هیدروگرافی و فتوگرامتری)
 • شرکت‌‌‌های خصوصی (ارائه نقشه‌‌‌های متوسط مانند، نقشه‌‌‌های GIS، نقشه‌‌‌های توپوگرافی و …)
 • شرکت‌‌‌های عمومی و کوچک (ارائه نقشه‌‌‌های کوچک تر مانند، کاداستر و نقشه‌‌‌های GIS)
مهندسین شرکت نقشه برداری
مهندسین شرکت نقشه برداری
اجرای ساختمان به روش تاپ داون

یک شرکت‌‌‌ ‌‌‌نقشه‌ برداری در چه حوزه‌‌‌هایی فعالیت می‌کند؟

حوزه‌‌‌هایی که نقشه‌ برداران در آن فعالیت می‌کنند بسیار زیاد است. حال که با انواع ‌‌‌نقشه‌ برداری آشنا شدید، بهتر است بدانید که نقشه‌ برداران اندازه گیری‌‌‌های دقیقی برای تعیین مرزها انجام می‌دهند، چه در حوزه ساختمان، چه در دیگر حوزه‌‌‌ها مانند، حوزه‌های نظامی، شهرسازی، ثبتی، محیط زیست، راه، منابع آبی و…

آنها داده‌‌‌های مربوط به شکل و خطوط سطح زمین را برای مهندسی و پروژه‌‌‌های ساختمانی ارائه می‌دهند. شرکت‌‌‌های ‌‌‌نقشه‌ برداری همچنین از سیستم‌‌‌های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و فناوری‌‌‌های روز دنیا استفاده می‌کنند. اینها به نقشه‌ برداران اجازه می دهد اطلاعات فضایی را به صورت نقشه، گزارش و نمودار ارائه دهند. به عنوان مثال، یک نقشه‌ بردار می‌تواند تصاویر هوایی ‌یا ماهواره‌‌ای را با داده‌‌‌های GIS مانند تراکم درختان در یک منطقه معین پوشش دهد و نقشه‌‌‌های دیجیتالی ‌‌ایجاد کند. آنها سپس از نتایج استفاده می‌کنند تا به دولت‌‌‌ها و مشاغل در مورد برنامه ریزی خانه‌‌‌ها، جاده‌‌‌ها و محل‌‌‌های دفن زباله کمک کنند.

البته متداول ترین حوزه‌‌‌هایی که یک شرکت‌‌‌نقشه‌ برداری در آن فعالیت می‌کند عبارت است از:

 • نقشه‌ شهری:

شهر‌‌‌ها حوزه دیگری هستند که نقشه‌ برداران در آن فعالیت می‌کنند. معمولا برای تهیه و اجرای طرح‌‌‌های تفصیلی، طرح‌‌‌های ‌‌‌هادی و طرح‌‌‌های جامع از شرکت‌‌‌های ‌‌‌نقشه‌ برداری کمک گرفته می‌شود.

 • نقشه‌‌‌‌های زیرزمینی:

نقشه‌برداران در‌‌ این حوزه نیز کمک می‌کنند تا نقشه‌های تونل‌ها و معادن با دقت بالا ترسیم و در اختیار شرکت‌‌‌های دولتی و خصوصی قرار بگیرد.

 • نقشه‌‌‌‌های هیدروگرافی:

برای عبور و مرور زیردریایی‌ها،کشتی‌ها، لوله‌های نفت و گاز در اعماق دریاها کاربرد دارد و نقشه‌برداران با مکانیزم‌‌‌های خاصی که در اختیار دارند عمق رودخانه‌ها و دریاها را روی یک نقشه مشخص می‌کنند. البته با کمک ‌‌‌نقشه‌ برداری هیدروگرافی می توان محل ساخت اسکله‌های جدید و بنادر را نیز مشخص کرد. کاربرد دیگر ‌‌این نوع نقشه‌‌‌ها ‌‌این است که می توان برای بهره‌برداری صحیح سدها و دریاچه‌ها از آن استفاده کرد.

 • نقشه‌‌‌های مسیر:

در این جا نقشه‌برداران با ابزارهای مختلف خود در طراحی و پیاده کردن مسیرهایی مانند،کانال‌کشی، جاده، راه‌آهن کمک می‌کنند و در‌‌ این حوزه‌‌‌ها نیز فعالیت چشمگیری دارند.

 • نقشه‌‌‌‌های نظامی:

نقشه‌ برداران فعالیت‌‌‌های گسترده‌‌ای در حوزه نظامی دارند، معمولا به کمک نقشه‌‌‌های نظامی نقاط مهم استراتژیکی مشخص می‌شود، البته با کمک نقشه‌‌‌های نظامی می توان محل استقرار نیروها، پادگان‌‌‌ها را نیز مشخص کرد.

 • نقشه‌‌‌های ثبتی:

یکی دیگر از فعالیت‌‌‌های مهم شرکت‌‌‌های نقشه‌ برداری ‌‌ایجاد نقشه‌‌‌های ثبتی است، در‌‌ این فعالیت نقشه حدود اراضی و مساحت قطعات ملکی برای سازمان ثبت اسناد کشور و مالک مشخص می‌شود. معمولا نقشه‌‌‌های ثبتی در حوزه‌‌‌هایی مانند املاک و مستغلات کاربرد زیاد دارد.

اگر به دنبال دریافت خدمات مختلف و ارزان قیمت ‌‌‌نقشه‌ برداری هستید، در مکان مناسبی حضور دارید، متخصصان با تجربه و ماهر ما ‌‌این توانایی را دارند تا نیازهای شما را در سریع ترین زمان برآورده سازند، البته با تضمین کیفیت و با کمترین تعرفه ممکن در بازار.

نقشه‌ برداران شرکت نقشه برداری ما همچنین با مهندسین عمران، معماران منظر و عکاسان و برنامه ریزان شهری و منطقه‌‌ای همکاری می‌کنند تا اسناد طراحی جامع را توسعه دهند.

مهندسین مشاور شرکت نقشه برداری
مهندسین شرکت نقشه برداری
نقشه برداری با قیمت کم

اجرای خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری با پایین ترین تعرفه در کرج، تهران و حومه؟

مهندسین مجرب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری کلیه خدمات خود را با کمترین تعرفه و با تضمین کیفیت به مشتریان محترم در کرج، تهران و حومه ارائه می‌دهند. خدماتی مانند، تهیه نقشه زمین‌‌‌های زراعی، جانمایی پلاک ثبتی، تهیه نقشه کاداستر روستایی و شهری و سایر خدمات‌‌ این مجموعه که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

در حال حاضر مهندسی نقشه‌ برداری‌ یکی از مهم ترین نیازهای انسان‌‌‌ها در جوامع مختلف است، با کمک‌‌ این رشته می توان محیط خود را به خوبی شناخت، برای مناطق مختلف و ملک‌‌‌ها پلاک هویتی ثبت کرد، حتی می توان در پروژه‌‌‌های راه سازی، شهرسازی، نظامی از‌‌ این رشته استفاده کرد.

به طور کلی با کمک نقشه‌ بردارن مجموعه ما می توانید حیاتی ترین مسائل زندگی خود را برنامه ریزی کنید و نتیجه مطلوبی را از ان کسب کنید.

برای اجرای پروژه‌‌‌های عمرانی، شهرسازی و غیره می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصان‌‌ این مجموعه می توانند با دانش و ابزارهای پیشرفته‌‌ای که در اختیار دارند تمامی نیازهای شما را به خوبی و با کمترین تعرفه ممکن در کشور پاسخ دهند. مطمئن باشید ما از اعتماد شما سوء استفاده نخواهیم کرد و بهترین خدمات را برای نتیجه بخشی پروژه به شما ارائه خواهیم کرد.

برای استعلام تعرفه‌‌‌های‌‌ این شرکت و نیز برای آشنایی کامل با خدماتی که ارائه می کنیم، مانند جانمایی پلاک ثبتی بهتر است با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان در زمینه امور ‌‌‌نقشه‌ برداری دریافت کنید.

بهترین تعرفه برای پیمانکار ‌‌‌نقشه‌ برداری در تهران و حومه؟

مسئله هزینه‌های ساخت و ساز موضوعی است که به ندرت از ذهن، ‌‌مشتریان ساختمانی، تیم‌های طراحی، سازندگان و البته نقشه‌ برداران دور می‌شود. هزینه ساخت یک پروژه ساختمانی نگرانی اصلی اکثریت قریب به اتفاق است. در واقع یکی از رایج‌ترین سوالات اولیه مشتری در رابطه با ‌‌‌نقشه‌ برداری این است که”کدام خدمات برای من هزینه بیشتری دارد؟” آیا این کار با دقت انجام می‌شود “آیا می‌توانیم این کار را ارزان تر انجام دهیم؟”

ارائه پاسخ به اینگونه سوالات از اهداف کلیدی  شرکت نقشه‌ برداری naqshehbardari.ir است. وظیفه آن‌ها پیش بینی هزینه احتمالی کار نقشه‌ برداری و مدیریت پروژه است. نقشه‌برداران باید به گونه ای کار را انجام دهند که از بودجه مورد تایید مشتری فراتر نرود. این یک وظیفه چالش برانگیز است، که اغلب شامل پروژه‌های ساختمانی، منحصر به‌فرد و هدفمند است.

رقابت شدید بین شرکت‌‌‌های پیمانکاری نقشه‌ بردار در کشور باعث شده است که آنها تمام اقدامات مناسب را برای کاهش هزینه‌‌‌های ‌‌‌نقشه‌ برداری تا حد ممکن انجام دهند. از‌‌ این رو، با توجه به نقش محوری منابع انسانی در هزینه پروژه‌‌‌های عمرانی، بخش عمده‌‌ای از‌‌ این شرکت‌‌‌ها به دنبال سودآوری و بقای خود در به حداکثر رساندن بهره وری کارکنان خود هستند.

نقشه برداری در تهران
نقشه برداری در تهران
کادر مجرب نقشه برداری یا مهندس محمد علیخانی

از‌‌ این رو به دلیل اعتقاد گسترده پیمانکاران در مورد بهره وری پایین، آنها بخش عمده‌‌ای از فعالیت‌‌‌های پروژه خود را به پیمانکاران فرعی واگذار می‌کنند. استقرار پیمانکاران فرعی توسط شرکت‌‌‌های ساختمانی در پروژه‌‌‌های عمرانی کشور عمدتاً متداول شده است؛ اما شرکت مجموعه ما به دنبال کیفیت کار است نه سودآوری بیشتر، به همین دلیل برای قراردادهای ‌‌‌نقشه‌ برداری خود از پیمانکاران فرعی‌یا پیمانکاران درجه دو و سه استفاده نمی کنیم؛ بنابر این سعی کرده‌‌ایم همواره تیم متخصص و کاربلد خود را برای انجام‌‌ این کار به مشتری پیشنهاد دهیم.

ما می دانیم استفاده از پیمانکاران فرعی برای انجام امورات ‌‌‌نقشه‌ برداری کلی عوارض جانبی منفی در پیش خواهد داشت.

پیمانکاران ما از‌ یک تیم متخصص و حرفه‌‌ای تشکیل شده اند، بنابر این ضمن ارائه کمترین تعرفه در تهران و حومه، کیفیت کار خود را نیز تضمین می کنیم و به شما اطمینان می دهیم که پروژه عمرانی‌یا شهرسازی شما طبق برنامه زمانبندی شده و مطابق با استانداردهای موجود انجام شود.

ما می دانیم که پروسه‌‌‌هایی مانند جانمایی پلاک ثبتی باید توسط نقشه‌بردار حرفه‌‌ای و کاربلد و‌یا‌ یک تیم متخصص انجام شود تا نتیجه مطلوب رقم بخورد. از‌‌ این رو افرادی با سابقه درخشان و با تجربه بالا را برای‌‌ این کار به مشتری معرفی می کنیم، کسانی که دانش‌‌ این کار را داشته باشند و بتوانند کارها را به درستی و به موقع انجام دهند. شرکت نقشه برداری با وجود افراد فرهیخته ای همچون مهندس محمد علیخانی هم کارهای نقشه برداری شما را انجام می دهند و هم کارهای ثبتی ای که نیاز به کارشناس رسمی دادگستری برای مهر کردن اسناد را دارند.

اما تعرفه ‌‌‌نقشه‌ برداری در تهران و حومه، نکته‌‌‌ای بسیار مهم است که توسط مشتریان همیشه مد نظر قرار می گیرد. البته‌‌ این کار باید به صورت دقیق بررسی شود، زیرا فاکتورهای بسیاری وجود دارد که بر روی تعرفه‌‌‌ها تاثیر می گذارد برای مثال:

فاکتورهای مهمی که هزینه نقشه برداری را تعیین می کند:

 • پیچیدگی پروژه
 • مقیاس و محدوده ساخت پروژه
 • شرایط بازار
 • روش ساخت و نوع خدمات نقشه‌ بردار
 • موقعیت مالی مشتری
 • قابلیت ساخت و محل پروژه تجزیه و تحلیل واریانس
 • مقیاس و محدوده ساخت پروژه و نوع پروژه‌‌ای که باید شرکت نقشه‌ بردار انجام دهد (املاک، ساخت و ساز، زمین)
 • موقعیت منطقه‌‌ای پروژه و مقدار حجم کاری که باید شرکت نقشه‌بردار انجام دهد
 • نوع ابزارهای که برای برداشت و گردآوری اطلاعات و نقشه استفاده می‌شود (نقشه‌‌‌های هوایی، GIS، کاداستر، توپوگرافی، سنجش از دور، فتوگرامتری، ژئودزی، هیدروگرافی، و غیره)
 • زمان انجام پروژه (به تبع هر اندازه زمان بیشتری برای انجام پروژه توسط شرکت نقشه‌بردار صرف شود هزینه بیشتر خواهد بود)
 • و …
استخدام نقشه بردار
استخدام نقشه بردار

بهترین و آسان ترین راه برای دریافت تعرفه‌‌‌های، استعلام از‌ یک شرکت معتبر است، برای دریافت خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری و برای بدست آوردن بهترین تعرفه ‌‌‌نقشه‌ برداری می توانید به صورت تلفنی با مجموعه ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق و به روز را دریافت کنید.

البته با مراجعه به وب سایت ما، می توانید اطلاعات دقیق تری از us ‌‌‌نقشه‌برداری و بخش‌‌‌های مختلف‌‌ این رشته کاربردی کسب کنید، ما روزانه مقالات آموزشی معتبر را در وب سایت خود نشر می دهیم تا اطلاعات عمومی هموطنان ما بیشتر شود.

آیا وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری محل مناسبی برای دریافت خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری است؟

وجود متخصصان حرفه‌‌ای، آموزش دیده و کاربلد در تیم‌‌ این شرکت، قطعا نشان از کیفیت خوب پروژه‌‌‌ها و نیز انجام به موقع و مطابق با استانداردهای دارد. شما می توانید با خیال آسوده به تیم با استعداد‌‌ این مجموعه اطمینان کنید زیرا در کنار دانش ما از ابزارهای به روز با فناوری بسیار پیشرفته استفاده می کنیم تا کیفیت کار ما را تضمین کند.

تیم حرفه‌‌ای‌‌ این شرکت نقشه برداری با کمک تجهیزات کاملا دقیق و نیز با دانش کارشناسان حرفه‌‌ای خود به صورت کامل و دقیق و در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه ملک، ساختمان و مکان‌‌‌های مورد نظر شما را با کمترین تعرفه آماده می‌کند.

عملکرد چند ساله‌‌ این شرکت نقشه برداری، نشان دهنده کیفیت بالای پروژه‌‌‌ها و رضایت مشتریان است. شما می توانید با یک استعلام ساده در بازار به معتبر بودن‌‌ این شرکت پی ببرید.

علاوه بر‌‌ اینکه تعرفه‌‌‌ها در‌‌ این شرکت ارزان تر از دیگر شرکت‌‌‌ها است، خدمات ما نیز بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. شما می توانید وارد وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری شده و به راحتی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و از آنها مشاوره رایگان دریافت کنید.

البته قبل از‌‌ این که پروژه خود را شروع کنید باید هزینه‌‌‌ها را برآورد کنید. برآورد هزینه پروژه‌‌‌های ساختمانی با دقت بالا در مراحل اولیه توسعه پروژه برای برنامه ریزی و تامین مالی پروژه بسیار مهم است. مشتریان ساختمانی قبل از بستن قرارداد با شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری و تعهد به ساخت آنها به مشاوره اولیه و دقیق هزینه احتیاج دارند تا بتوانند تصمیم صحیحی در مورد ساخت‌یا عدم ساخت پروژه بگیرند.

با‌‌ این حال، عوامل زیادی ممکن است برآورد هزینه را تحت تأثیر قرار دهند. فاکتورهای تاثیر گذاری که در قسمت قبلی به صورت کلی توضیح داده شد.

اما اگر تاکنون نتوانسته‌‌اید شرکت نقشه برداری مناسب برای برداشت نقشه‌‌‌های دقیق پروژه خود را پیدا کنید، نگران نباشید، مکانی که در آن حضور دارید مربوط به شرکتی است که می‌تواند خدمات مناسب به شما ارائه دهد.

شما با مطالعه ‌‌این مقاله می توانید با خدمات مختلف وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری آشنا شوید، ما به صورت کامل تمامی خدماتی را که می توانید از‌‌ این مجموعه دریافت کنید را در ‌‌این مقاله توضیح داده‌‌ایم، علاوه بر ‌‌این اطلاعات دقیق‌تری می‌توانید در رابطه با فعالیت‌‌‌های نقشه‌ برداران کسب کنید.

‌‌‌

نقشه برداری
نقشه برداری

اگر علاقه مند به ‌‌این رشته هستید‌یا به فکر استخدام نقشه‌ بردار با تجربه و متخصص برای پروژه‌‌‌های عمرانی خود هستید، بهتر است ‌‌این مقاله را مطالعه کنید ‌یا با ما تماس بگیرید تا اطلاعت تکمیلی را در اختیار شما قرار دهیم. از‌‌ این که بتوانیم خدمات خود را با تعرفه ارزان و با تضمین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم خوشحالیم و سعی خواهیم کرد همواره اعتماد و اطمینان شما را جذب کنید.

شرکت مهندسین مشاور ‌‌‌نقشه‌ برداری در چه حوزه های فعالیت می‌کنند؟

معمولا شرکت مهندسین مشاور ‌‌‌نقشه‌ برداری در چرخه صنعت وظایف متعددی دارند و حضور آنها می‌تواند بسیار پر‌رنگ تر از سایر مهندسین باشد. ما در ادامه بخشی از خدمات مهندسین مشاور را برای شما بازگو می کنیم تا بیشتر با آنها آشنا باشید (لازم به ذکر است که این وظایف بیشتر در حوزه مشاوره طرح‌های عمرانی صادق است و ممکن است سایر حوزه‌ها را شامل نشود):

 • مطالعات مقدماتی همراه با مطالعات تفصیلی و در نهایت ارائه اسناد مناقصه
 • انجام مناقصه و نظارت،
 • شناسایی و بررسی اولیه طرح‌های مربوط به ‌‌‌نقشه‌ برداری عمرانی
 • مذاکره با کارفرما و تبادل نظر با او برای کسب اطلاعات از نیازمندی‌های پروژه
 • بررسی و مطالعه نیازمندی‌های کنونی فعلی و آتی پروژه
 • تحقیق و بررسی لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای برداشت نقشه‌ها
 • تهیه یک برآورد دقیق و کلی از هزینه ‌‌‌نقشه‌ برداری پروژه
 • تهیه نقشه‌های شماتیک
 • بررسی روش های مختلف متناسب با اعتبار پروژه، برای برداشت نقشه‌ها
 • ارائه گزارش توجیهی با توجه به نیاز‌های کنونی و متناسب با طرح پیشنهادی پروژه
 • برآورد زمان تقریبی پروژه در مرحله مقدماتی و برآورد زمان قطعی در مرحله اولیه پروژه
 • بررسی کامل و جامع پروژه و ارائه پیشنهادات به کارفرما

مهندسین مشاور شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌توانند به شما کمک کنند تا بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین نقشه‌ بردار را برای خود استخدام کنید، آنها همچنین با برآورد دقیق قیمت‌ها می توانند شما را از هزینه نهایی پروژه با خبر سازند. برای این که بتوانید به صورت استاندارد پروژه خود را به پایان برسانید می‌توانید روی متخصصان با تجربه و آموزش دیده ما حساب کنید، ما به شما کمک می‌کنیم تا از پروژه خود نقشه‌های دقیق تهیه کنید، یا کارهای حقوقی مربوط به این حوزه را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، آنها شما را راهنمایی و اطلاعات دقیق‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهند.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست